Опис та фото ранніх сортів винограду

Як важко іноді дочекатися перших виноградних ягід!

І якщо хочете ласувати врожаєм вже на початку серпня, тут доречні ранні столові сорти винограду (зріє 115-125 днів). До цього часу він встигає налити соковитим нектаром ягоду, пофарбувати в притаманний колір та придбати незабутній сортовий смак.

Велика різноманітність колірних відтінків та смаку. В даний час в Україні можна купити синій, чорний, рожевий із різними відтінками, жовтий, фіолетовий і навіть двоколірні ранні сорти винограду.

А смак порадує навіть найвибагливішого поціновувача. Купуйте саджанці винограду ранніх сортів і отримайте мускатний або гармонійний смак з різними відтінками, з нотками конвалії та ананасу, амбре чорносливу та смородини, від солодкого до кислого, і це далеко не повний перелік смакової різноманітності.

Завдяки незмінній роботі селекціонерів різних країн, сорти винограду раннього терміну дозрівання просуваються все далі на північ, підвищується невибагливість до кліматичних умов, морозостійкість та супротив хворобам, а найкращі ранні сорти винограду стають придатними для культивування в середній смузі та холодних регіонах України.

Виноград раннього терміну дозрівання

Можна розділяти за кольором, смаком, розміром та формою ягоди, морозостійкості, але правильно його класифікувати як столовий, технічний та безнасінний.

Столовий ранній виноград:

  • Найчастіше служить для вживання свіжим як десерт, але не виключено і приготування з нього напоїв, соків, варення, повидла і навіть вина. Ранні столові сорти винограду (дивіться фото) це, як правило, велика і солодка ягода. Вони радують щедрим урожаєм, а грона важать від 500 г до 1,5 кг. Іноді вага одного грона досягає 3 кг.
  • Зрілі в серпні сорти винограду раннього терміну дозрівання улюблені дітьми та дорослими і користуються попитом на ринку.
  • Ще один плюс цих сортів винограду в тому, що дозрівання в ранні терміни запобігає появі та розвитку більшості грибкових хвороб на ягоді. Але це зовсім не означає, що рослину не потрібно захищати від хвороб та шкідників (див. Захист винограду від хвороб та шкідників).

Ранні винні сорти винограду

Не настільки презентабельні, як столові, але є й плюси: великий вміст соку та цукру, невелика кислотність і, як правило, хороша морозостійкість. Деякі сорти переносять морози до -38 градусів.

Якщо Ви винороб, обов'язково купите та посадите саджанці раннього технічного винограду і тоді Ви найпершим зможете здивувати та почастувати друзів молодим домашнім вином. А для зручності у виборі раннього винограду в каталозі сортів дано опис та фото, а відгуки інших людей допоможуть визначитись із вибором.

Останнім часом все частіше люди хочуть купити саджанці раннього винограду не лише для отримання врожаю, а й декору садків, ділянок, оформлення альтанок, пагод, арок та цілих будинків. Сильноросла, красива, невибаглива ліана з гронами різної форми та колірної гами відкриває дорогу до вирішення складних завдань із прикраси та оформлення будинку. Наявність посадкового матеріалу уточніть у каталозі сайту за посиланням vinograd-loza.com/katalog-sortiv-vinogradu.

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.

Підберіть на нашому сайті найкращий ранній виноград, який відповідає Вашим побажанням та уподобанням, а ми розповімо про особливості сорту та підкажемо, як краще вибрати та купити саджанці, який догляд у раннього винограду, щоб у Вас не виникло проблем. А будуть питання, дзвоніть, постараємося відповісти та поділитися досвідом. Через нашу групу у Фейсбук «Виноград-виноград» запитайте поради бувалих виноградарів - facebook.com/groups/840750949432929.

RU

Ранні сорти та гібридні форми винограду в Україні.

Виноград Алвіка опис сорту фото відгуки

Алвіка

Виноград Дубовський рожевий опис сорту фото відгуки

Дубовський рожевий

Виноград Руслан опис сорту фото відгуки

Руслан

Виноград Легенда Аксая опис сорту фото відгуки

Легенда Аксая

Виноград Верона опис сорту фото відгуки

Верона

Виноград Магістр опис сорту фото відгуки

Магістр

Виноград Продюсер опис сорту фото відгуки

Продюсер

Виноград Еверест опис сорту фото відгуки

Еверест

Виноград Фуршетний опис сорту фото відгуки

Фуршетний

Виноград Ювілей Новочеркаська опис сорту фото відгуки

Ювілей Новочеркаська

Виноград Преображення опис сорту фото відгуки

Преображення

Виноград Анжеліка (Ксенія) опис сорту фото відгуки

Анжеліка (Ксенія)

Виноград Геліос опис сорту фото відгуки

Геліос

Виноград Симпатія опис сорту фото відгуки

Симпатія

Виноград Віктор опис сорту фото відгуки

Віктор

Виноград Благовест опис сорту фото відгуки

Благовест

Виноград Пам'яті хірурга опис сорту фото відгуки

Пам'яті хірурга

Виноград Голд фінгер опис сорту фото відгуки

Голд фінгер

Виноград Вікторія опис сорту фото відгуки

Вікторія

Виноград Віва Айка опис сорту фото відгуки

Віва Айка

Виноград Байконур опис сорту фото відгуки

Байконур

Виноград Арочний опис сорту фото відгуки

Арочний

Виноград Аркадія опис сорту фото відгуки

Аркадія

Виноград Чорна магія опис сорту фото відгуки

Чорна магія

Виноград Гурман ранній опис сорту фото відгуки

Гурман ранній


Інші сорти та форми винограду

Дуже ранній виноград опис сорту, фото, відгуки
Дуже ранній
Ранне-середній виноград - опис сорту, фото, відгуки
Ранньо-середній
Середній та пізній виноград - опис сорту, фото, відгуки
Середній та пізній
Виноград кишмиш (без кісточки) - опис сорту, фото, відгуки
Кишмиш (без кісточки)
Винний виноград - опис сорту, фото, відгуки
Технічний (для вина)
Неукривний виноград - опис сорту, фото, відгуки
Морозостійкий (невкривний)