Опис та фото ультраранніх сортів винограду

Садівник, який вирощує виноград, знає, що іноді просто неможливо дочекатися дозрівання ягід, так хочеться насолодитися чарівним смаком. Якщо Ви є справжнім гурманом, який завжди нетерплячий, надранній виноград принесе радість Вашому серцю.

Опис надраннього сорту винограду

  • Термін визрівання. З моменту розпускання бруньок до дозрівання врожаю минає 95-115 днів. Наприкінці липня чи початку серпня виноградар збере перші ягоди. Минає три місяці – і ягоди, які Ви ніби вчора посадили саджанцями, вже лежать у вазочці на столі!
  • Стійкість до захворювань. Не переживайте за розкішні грона - грибок і сіра гниль не страшні нашому красеню, оскільки саме ранній збір захищає згадані суперранні виноградні сорти від хвороб. Спокій і лише спокій - урожай, в який вкладені сили та душа, не пропаде.
  • Ультраранні ягоди не бояться раптових похолодань та різких перепадів температур, на відміну від пізніх, встигаючи визріти за коротке літо. Не дарма для середньої смуги вибирають ультраранні сорти винограду – решта видів у цих регіонах не встигає дозріти через кліматичні умови.
  • На півдні України саджанці ультраранніх сортів винограду теж мають попит серед садівників. Сильна спека теж не дуже страшна ранньому сорту винограду. 40 градусів за Цельсієм не зможуть змусити дивовижно солодкі ягоди стати кислими або несмачними.
  • Займаєтеся садівництвом із комерційною метою? Суперранні сорти – підходящий варіант для Вас. За тривалу зиму люди встигають скучити за неповторними соковитими ягодами, що тануть у роті, тому врожай буде затребуваний клієнтами, і прибуток неминучий.

Вирощування дуже ранніх сортів винограду в декоративних цілях

Суперранні сорти винограду в декоративних цілях

Як виноградарі давно знають, винними ягодами можна не лише ласувати, а й чудово прикрасити свій сад. Це стосується і надранніх сортів - переливаючись, граючи яскравими фарбами та різними кольорами, немов бурштинові дивовижні намистини, вони перетворять простір навколо Вас.

Візьмемо, скажімо, гібридний сорт "Падарок Несвітая". Великі та яскраві ягоди, привабливі, як усі рожеві сорти, наче Едемський плід, так і манить: «Зірви і з'їж!». Або грона «Юліана», жовто-рожево-червоні, прозорі…

Винні сорти винограду дуже раннього терміну

Суперранні сорти підійдуть виноробам. Уявіть – через 4,5 місяці після початку вегетації Ви смакуєте свіже, ароматне домашнє вино! І, звичайно, пригощаєте сім'ю, друзів та гостей.

З найраніших сортів винограду України для цього особливо підходить «Кристал», що дає багатий врожай, стійкий до різноманітних «болячок» і улюблений виноробами.

Надранні сорти винограду в Україні – вибір для досвідчених садівників!

Відгуки про надранній сорт винограду вражають своєю одностайністю: «соковитий», «солодкий», «вишуканий» - ось епітети, які зустрічаються у всіх описах ягід, фото яких Ви бачите на цій сторінці. Виберіть той сорт винограду надраннього терміну дозрівання, який Вам до вподоби. «Розмус» рожевого кольору, сорт з назвою «Юліан», що інтригує, або делікатно-рожеву «Лівію». Переконайтеся самі, у нашій групі у Фейсбуку «Виноград-виноград» можна запитати думку інших виноградарів - https://www.facebook.com/groups/840750949432929/

Опис різних видів викладено на нашому сайті. А відео деяких сортів на каналі YouTube - "Vinogradnaya loza" - https://www.youtube.com/channel/UCzNG2vucqk6HnFxwHUUySuw. Але не забувайте – щоб ягода зійшла швидко, вибирайте сонячні місця. Виноград любить сонце, а надранні сорти – особливо.

І пам'ятайте - надранній виноград у надлишку містить залізо, фосфор, кальцій та вітаміни A, B6, C. Для правильного росту, фізичного та розумового розвитку дитини на день рекомендується з'їдати 8-10 виноградинок. Смачного!

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.

Купити суперранні сорти винограду в Україні Ви можете, звернувшись до нас. каталозі сайту представлені наявні дуже ранні та суперранні сорти винограду, разом з описами та фото. Якщо Ви не отримали відповіді на свої запитання та сумніваєтеся, не знаєте, який надранній виноград купити, зателефонуйте або напишіть на пошту [email protected] і отримайте консультацію.

RU

Ультра ранні сорти та гібридні форми винограду в Україні

Виноград Альбіна опис сорту фото відгуки

Альбіна

Виноград Прима України опис сорту фото відгуки

Прима України

Виноград Пам'яті Небесної Сотні (Небесна Сотня) опис сорту фото відгуки

Пам'яті Небесної Сотні

Виноград Ромбік опис сорту фото відгуки

Ромбік

Виноград Каталонія опис сорту фото відгуки

Каталонія

Виноград Галбена ноу опис сорту фото відгуки

Галбена ноу

Виноград Сфінкс опис сорту фото відгуки

Сфінкс

Виноград Сенсація опис сорту фото відгуки

Сенсація

Виноград Забава опис сорту фото відгуки

Забава

Виноград Ластівка опис сорту фото відгуки

Ластівка

Виноград Розмус опис сорту фото відгуки

Розмус

Виноград Аксинья опис сорту фото відгуки

Аксинья

Виноград Подарунок Несветая опис сорту фото відгуки

Подарунок Несветая

Виноград Пам'яті вчителя опис сорту фото відгуки

Пам'яті вчителя

Виноград Заря Несветая опис сорту фото відгуки

Заря Несветая

Виноград Рошфор опис сорту фото відгуки

Рошфор

Виноград Плевен мускатний опис сорту фото відгуки

Плевен мускатний

Виноград Румейка опис сорту фото відгуки

Румейка

Виноград Кодрянка опис сорту фото відгуки

Кодрянка

Виноград Іюльський білий опис сорту фото відгуки

Іюльський білий

Виноград Ізюминка опис сорту фото відгуки

Ізюминка

Виноград Галахад опис сорту фото відгуки

Галахад

Виноград Ананасний опис сорту фото відгуки

Ананасний

Виноград Академік Дженєєв опис сорту фото відгуки

Академік Дженєєв


Інші сорти та форми винограду

Ранній виноград - опис сорту, фото, відгуки
Ранній виноград
Ранне-середній виноград - опис сорту, фото, відгуки
Ранньо-середній
Середній та пізній виноград - опис сорту, фото, відгуки
Середній та пізній
Виноград кишмиш (без кісточки) - опис сорту, фото, відгуки
Кишмиш (без кісточки)
Винний виноград - опис сорту, фото, відгуки
Технічний (для вина)
Неукривний виноград - опис сорту, фото, відгуки
Морозостійкий (невкривний)