RU

Виноград Аксинья: опис, фото та відгуки

Це гібридний сорт із селекції Крайнова В.М.один з лідерів за швидкість достигання.

Опис сорту

Виноград Аксинья опис сорту фото відгуки

Кущи середньо-сильного росту. Грона великі, вагою до півтора кілограма. З моменту розпускання бруньок до одержання стиглих ягід 90-100 днів. Залежно від атмосферних умов це початок серпня або навіть кінець липня.

Ягода велика (до 15 грам), м'ясиста з легким мускатним ароматом. Насіння невелике або повністю відсутнє – ця властивість перейшла від батька Лучистого.

Кольором ягоди винограду Аксинья від зеленувато-жовтого до янтарно-жовтого при повному дозріванні. На сонці переливається жовтизною, що світиться. Шкірка при вживанні зовсім не відчувається.

Сорт стійкий і невибагливий до найпоширеніших захворювань винограду. Достатньо двох обробок за сезон, до та після цвітіння (див. Календар обробок винограду), щоб повністю убезпечитися від неприємностей.

Крім того, гібридна форма врожайна та невибаглива, ягода може довго висіти на лозі, не втрачаючи своїх смакових властивостей. Легко розмножується живцями (можна як укорінювати на воді, так і відразу висаджувати в ґрунт) (див. Укорінення живців винограду).

Обрізання проводимо на 6-10 очок. Висаджуємо саджанці за два – два з половиною метри.

Морозостійкість -23 - 24 градуси.

Виноград Аксинья простий у догляді, дає стабільний урожай, добре підходить для виноградарів-початківців. Прикрасить будь-яке подвір'я чи сад. Додасть чудову десертну страву до столу.

Селекція Крайнова В.М.
Сорт Столовий
Батьківська форма (Талісман x Лучистий)
Термін дозрівання 90-100 днів
Обрізка 6-10 почок
Сила зростання Сильнорослий
Вага грона 500-1500 г.
Вага ягоди 6-15 г.
Форма ягоди Овальна
Смак ягоди Легкий мускат
Колір ягоди Від зеленого до жовтого
Стійкість до хвороб Мілдью - 5-7, оідіуму - 5 балів
Морозостійкість -23°С
Товарність Середня

Крім цього, це один із сортів, який можливо вирощувати в домашніх умовах на балконі квартири (див. Вирощування винограду у квартирі).

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.

Задайте питання про виноград «Аксінья» іншим виноградарям у нашій групі у Фейсбук «Виноград-Виноград» - facebook.com/groups/840750949432929 або поділіться своїм досвідом у коментарях.

Вас можуть зацікавити...

Виноград Альбіна опис сорту фото відгуки

Альбіна

Виноград Ананасний опис сорту фото відгуки

Ананасний

Виноград Валек опис сорту фото відгуки

Валек

Виноград Велюр опис сорту фото відгуки

Велюр