RU

Виноград Гурман ранній: опис, фото та відгуки

Має ще одну назву і відомий як Новочеркаський червоний. Створено виноградарем - селекціонером із міста Новочеркаська Віктором Миколайовичем Крайновим внаслідок схрещування сортів Кеша та Лучистий.

Опис сорту

Виноград Гурман ранній опис сорту фото відгуки Виноград Новочеркаський червоний опис сорту фото відгуки

Грона щільні, конічної форми, вагою 700-1000 гр., до гороху не схильний.

Потрібне додаткове запилення - квітка жіноча. Посадіть поруч будь-який одополий сорт або кишміш і проблем із запиленням не буде.

Ягода велика 26х22 мм, вагою 6-7 гр., овальна, яскраво-рожева.

Соковита і ніжна м'якоть з однією – двома кісточками та яскравим мускатним смаком, плоди помірно щільні, шкірка з'їдається.

Цей гібрид винограду раннього терміну дозрівання (110-125 днів), врожай дозріває до середини серпня, при цьому може довго висіти на кущі, не втрачаючи своїх смакових якостей.

Морозостійкість Новочеркаського червоного становить -23С, а це означає, якщо не хочете втратити сорт - обов'язково вкривайте на зиму (див. Укриття винограду на зиму).

 Виноград Гурман ранній розмір та вага ягід фото Виноград Гурман ранній цукристість соку фото

Стійкість до хвороб висока, достатньо трьох обробок за літо: дві - до цвітіння і одна після. (див. Календар обробки винограду).

Сорт дуже врожайний, потрібне нормування врожаю після цвітіння, коли буде видно зав'язь. Якщо хочете отримати велику і смачну ягоду, не шкодуючи прибирайте третину зав'язі. Інакше отримайте дрібний та несмачний плід.

У кореневласному штампі - середньорослий.

Столовий виноград Гурман ранній не завдасть Вам багато клопоту у догляді та за будь-якої погоди отримаєте стабільний урожай. Ягода не тріскається навіть при дощах (див. Календар догляду за виноградом).

Товарні якості високі, добре переносять транспортування, практично не ушкоджуються осами. 100% товарний сорт. У продаж йдуть не тільки ягоди, але живці та саджанці винограду.

Селекція Крайнов В.М.
Сорт Столовий
Батьківська форма (Кеша х Лучистий)
Термін дозрівання 110-125 днів
Тип квітки Жіночий
Сила зростання Середньорослий
Вага грона 700-1000 г.
Вага ягоди 6-10г.
Форма ягоди Овальна
Смак ягоди Мускатний
Колір ягоди Рожевий
Стійкість до хвороб Вище середньої
Морозостійкість -23°С
Товарність Висока

Сподобалась стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.

Через нашу групу у Фейсбук «Виноград-виноград» запитайте поради бувалих виноградарів - https://www.facebook.com/groups/840750949432929/