RU

Виноград Віктор: опис сорту, фото та відгуки

Селекціонер любитель Віктор Крайнов подарував світові понад 45 чудових гібридних форм винограду.

Серед них три сорти займають особливе місце в колекції, які увійшли до історії виноградарства як Легендарна трійка Крайнова: Преображеніє, «Ювілей Новочеркаська» та Віктор .

Опис сорту

Виноград Віктор опис сорту фото відгуки Сорт винограду Віктор опис сорту фото відгуки

Гібридна форма сорту Віктор характеризується раннім терміном дозрівання, що становить 110-120 днів з моменту розкриття почок та двостатевою квіткою.

Достатньо врожайний.

Є деякі особливості: якщо кущ недовантажити врожаєм, може почати жирувати, як вихід - навантажити пасинковим урожаєм, який дозріє до жовтня (див. Пасинковий врожай винограду). Грона будуть дрібнішими, зате колір яскравішим.

Грони у сорту великі від 500 гр до 1500. Ширококонічні та конічні, гіллясті, середньо щільні або пухкі.

Дуже велика ягода, овально-подовжена, кінчик може бути трохи загострений. М'якуш гармонійного смаку, м'ясиста, шкірка тонка. Важить 10-14 гр, але може доходити і до 20.

Порівнюючи Преображення та Віктор, зауважу, що у останнього ягоди, потрапляючи під сонячні промені, інтенсивно забарвлюються у темно-рожевий колір, тоді як у Преображення знебарвлюються та стають біло-рожевими.

Цукоронакопичення 17-19%, кислотність 6-7.

Відрізняється товарним зовнішнім виглядом.

Селекція Крайнов В.М.
Сорт Столовий
Батьківська форма (Любительська селекція)
Термін дозрівання 110-125 днів
Тип квітки Двостатева
Сила зростання Сильнорослий
Вага грона 500-1500 г.
Вага ягоди 11-14 г.
Форма ягоди Подовжено-овальна
Смак ягоди Гармонійний
Колір ягоди Рожевий
Стійкість до хвороб Мілдью - висока;
Оідіум - середня;
Сіра гниль - висока
Морозостійкість -24°С
Цукровість до 19%
Кислотність 6-8г/л.
Товарність Висока

Виноград Віктор обрізка

Кущи потужні, з великою силою зростання. Обрізати рекомендується на 8 – 10 очок, при загальній завантаженості куща на 32-40 очок. Зрілість пагонів хороша. Укорінення саджанців відбувається без проблем. (див. Укорінення живців винограду)

Догляд за ГФ винограду Віктор не складний:

Виноград Віктор цукристість соку фото Сорт винограду Віктор розмір та вага ягід фото

Сорт високостійкий до мілдью та сірої гнилі. До оідіуму середньо-стійкий, тому обробки та підживлення стандартні (див. Календар обробок винограду). За добрий догляд кущі віддячать Вам смачною та великою ягодою.

Заявлена ​​морозостійкість -24 градуси. У регіонах, де морози досягаю -23°С і більше, потрібне обов'язкове укриття (див. Укриття винограду на зиму ).

Оси особливої ​​шкоди щодо цьому сорту не приносять. Проте в окремі роки, під час збільшення кількості шершнів, разом із птахами можуть завдати істотної шкоди врожаю. У таких випадках використовуйте захисні мішечки для грон. (див. Захист винограду від ос та птахів).

Сорт вартий уваги. І якщо Ви вирішили поповнити колекцію, можете скористатися послугами нашого сайту vinograd-loza.com та купити саджанці гібридної форми винограду Віктор.

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.

Виноград Віктор відгуки:

Сорт винограду Віктор розмір ягід фото

Олег (Миколаївська область):

Цей сорт нікому не дозволить залишитися байдужим. Не хворіє, цього року було лише одне профілактичне оприскування. Кущ залишився здоровим і добре почував себе. Зимою не примерз, почки прокинулись усі до одної. Восьмого серпня вже дозрів. Чудовий сорт!

Андрій Вікторович (Полтава):

Ділюсь враженнями про сорт Віктор. Весною купив саджанці. І за літо отримав приріст, вигнало дві лози по чотири метри. Перший раз спробував укорінювати зелені живці і вийшло, укорінився. Поруч із кущем Аркадії. Догляд однаковий, але у Віктора стійкість вища.

Надія Сергіївна (Харківська область):

Вже отримала перший врожай і хочу залишити відгук. Великі грона червоні смачні ягоди. Вибравши цей сорт, не помилитесь, за нього не шкода віддати гроші.

Віктор входить до найчастіше вирощуваних сортів винограду, який з успіхом і задоволенням вирощують як професіонали, так і новачки.

Дізнайтесь думку та отримайте відгуки інших виноградарів про сорт Віктор у нашій групі Фейсбук «Виноград-виноград» - facebook.com/groups/840750949432929.

Вас можуть зацікавити...

Виноград Вікторія опис сорту фото відгуки

Вікторія

Виноград Геліос опис сорту фото відгуки

Геліос

Виноград Голд фінгер опис сорту фото відгуки

Голд фінгер

Виноград Гурман ранній опис сорту фото відгуки

Гурман ранній