RU

Виноград Віктор: опис сорту, фото та відгуки

Селекціонер любитель Віктор Крайнов подарував світові понад 45 чудових гібридних форм винограду.

Серед них три сорти займають особливе місце в колекції, які увійшли до історії виноградарства як Легендарна трійка Крайнова: Преображеніє, «Ювілей Новочеркаська» та Віктор .

Опис сорту

Виноград Віктор опис сорту фото відгуки Сорт винограду Віктор опис сорту фото відгуки

Гібридна форма сорту Віктор характеризується раннім терміном дозрівання, що становить 110-120 днів з моменту розкриття почок та двостатевою квіткою.

Достатньо врожайний.

Є деякі особливості: якщо кущ недовантажити врожаєм, може почати жирувати, як вихід - навантажити пасинковим урожаєм, який дозріє до жовтня (див. Пасинковий врожай винограду). Грона будуть дрібнішими, зате колір яскравішим.

Грони у сорту великі від 500 гр до 1500. Ширококонічні та конічні, гіллясті, середньо щільні або пухкі.

Дуже велика ягода, овально-подовжена, кінчик може бути трохи загострений. М'якуш гармонійного смаку, м'ясиста, шкірка тонка. Важить 10-14 гр, але може доходити і до 20.

Порівнюючи Преображення та Віктор, зауважу, що у останнього ягоди, потрапляючи під сонячні промені, інтенсивно забарвлюються у темно-рожевий колір, тоді як у Преображення знебарвлюються та стають біло-рожевими.

Цукоронакопичення 17-19%, кислотність 6-7.

Відрізняється товарним зовнішнім виглядом.

Селекція Крайнов В.М.
Сорт Столовий
Батьківська форма (Любительська селекція)
Термін дозрівання 110-125 днів
Тип квітки Двостатева
Сила зростання Сильнорослий
Вага грона 500-1500 г.
Вага ягоди 11-14 г.
Форма ягоди Подовжено-овальна
Смак ягоди Гармонійний
Колір ягоди Рожевий
Стійкість до хвороб Мілдью - висока;
Оідіум - середня;
Сіра гниль - висока
Морозостійкість -24°С
Цукровість до 19%
Кислотність 6-8г/л.
Товарність Висока

Виноград Віктор обрізка

Кущи потужні, з великою силою зростання. Обрізати рекомендується на 8 – 10 очок, при загальній завантаженості куща на 32-40 очок. Зрілість пагонів хороша. Укорінення саджанців відбувається без проблем. (див. Укорінення живців винограду)

Догляд за ГФ винограду Віктор не складний:

Виноград Віктор цукристість соку фото Сорт винограду Віктор розмір та вага ягід фото

Сорт високостійкий до мілдью та сірої гнилі. До оідіуму середньо-стійкий, тому обробки та підживлення стандартні (див. Календар обробок винограду). За добрий догляд кущі віддячать Вам смачною та великою ягодою.

Заявлена ​​морозостійкість -24 градуси. У регіонах, де морози досягаю -23°С і більше, потрібне обов'язкове укриття (див. Укриття винограду на зиму ).

Оси особливої ​​шкоди щодо цьому сорту не приносять. Проте в окремі роки, під час збільшення кількості шершнів, разом із птахами можуть завдати істотної шкоди врожаю. У таких випадках використовуйте захисні мішечки для грон. (див. Захист винограду від ос та птахів).

Сорт вартий уваги. І якщо Ви вирішили поповнити колекцію, можете скористатися послугами нашого сайту vinograd-loza.com та купити саджанці гібридної форми винограду Віктор.

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.

Виноград Віктор відгуки:

Сорт винограду Віктор розмір ягід фото

Олег (Миколаївська область):

Цей сорт нікому не дозволить залишитися байдужим. Не хворіє, цього року було лише одне профілактичне оприскування. Кущ залишився здоровим і добре почував себе. Зимою не примерз, почки прокинулись усі до одної. Восьмого серпня вже дозрів. Чудовий сорт!

Андрій Вікторович (Полтава):

Ділюсь враженнями про сорт Віктор. Весною купив саджанці. І за літо отримав приріст, вигнало дві лози по чотири метри. Перший раз спробував укорінювати зелені живці і вийшло, укорінився. Поруч із кущем Аркадії. Догляд однаковий, але у Віктора стійкість вища.

Надія Сергіївна (Харківська область):

Вже отримала перший врожай і хочу залишити відгук. Великі грона червоні смачні ягоди. Вибравши цей сорт, не помилитесь, за нього не шкода віддати гроші.

Віктор входить до найчастіше вирощуваних сортів винограду, який з успіхом і задоволенням вирощують як професіонали, так і новачки.

Дізнайтесь думку та отримайте відгуки інших виноградарів про сорт Віктор у нашій групі Фейсбук «Виноград-виноград» - facebook.com/groups/840750949432929.