RU

Виноград Вікторія винна: опис, фото та відгуки

Це ранньо-середній технічний сорт відмінної якості. Ідеально підходить як любителю-початківцю, так і професіоналу виноградарю.

Культура практично не потребує обробки хімічними препаратами. Проводимо лише планову восени та навесні 3% залізним купоросом (див. Календар обробок винограду).

Опис сорту

Виноград Вікторія винна опис сорту фото відгуки

Сила зростання куща слабка, тому обрізка рекомендується на 4-6 бруньок. Якщо у Вас мало місця – це ще один плюс на користь Вікторії винної, цілком достатньо висаджувати її через 1,5 метра (див. Посадка винограду).

Виростити саджанець винограду дуже просто. Живці мають хороші показники з укорінення (див. Вкорінення живців винограду).

Радує й незмінна врожайність цього сорту, вона не залежить від поливу, рослини вологи, що досить поступає, за будь-яких погодних умов.

Вага грона 300-500 гр., красивого рожевого кольору. Ягоди невеликі 2-3 гр., Округлі, мають гармонійний смак. Шкірка з'їдається.

У Харківській області дозріває до початку вересня.

Витримує морози до -29° С.

Використовується для приготування сухого білого вина та в купажах. Не завдасть клопоту у догляді.

Виноград Вікторія винна - це один із сортів, які можна вирощувати в домашніх умовах на балконі (див. Виноград на балконі).

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.