Сорта винограду з фото назвою, описом та відгуками

Вирощуванням винограду людство почало займатися приблизно в 6000-8000 роках до Різдва Христового в Єгипті та Месопотамії, звідки фінікійці, що подорожують, рознесли це ремесло до Греції, а звідти до Європи, зробивши величезний внесок у розвиток виноградарства.

У світі налічується тисячі сортів винограду, багато з яких виростають на території Східної Європи.

Виноградна лоза росте і починає плодоносити досить швидко, не займаючи багато місця на присадибній ділянці і не завдаючи жодного клопоту.

Почати знайомство і купити сорти, що сподобалися, або гібридні форми винограду в Україні можна на нашому сайті vinograd-loza.com, що представляє широкий, перевірений часом асортимент. А дізнатися різні думки та відгуки про виноград можна у нашій групі у Фейсбуку «Виноград-виноград» - https://www.facebook.com/groups/840750949432929/

А купити саджанці та живці винограду в Україні можна поштою, не залишаючи вдома (див. Каталог сортів винограду).

За біологічними і господарськими ознаками, сорти та форми винограду прийнято розділяти за терміном дозрівання та призначенням.

За часом дозрівання:

  • дуже ранні (95-110 днів),
  • ранні (115-125 днів),
  • ранньо-середні (125-135 днів),
  • середні (135-150),
  • пізні або середньо-пізні (понад 150).

За призначенням та переважним використанням

  • столові (візуально привабливі, великоплідні сорти винограду, які переважно вирощуються для вживання свіжими);
  • технічні (сокові та винні сорти, що відрізняються підвищеним вмістом соку, що в середньому становить 75-85 % від усієї маси ягоди);
  • безнасіневі або кишмиші (для вживання свіжими та висушеними в родзинки, практично не мають насіння, мають підвищений вміст цукру, що становить від 20%);
  • універсальні (які вживаються і в їжу, і у вино). Багато подібних сортів винограду Ви можете купити у нас.

В нашому каталозі можна підібрати і купити саджанці та живці винограду сорту, що сподобався. При цьому враховуйте Ваші кліматичні особливості та середню тривалість літнього періоду.

Купити саджанці або чубуки винограду найкраще в розпліднику, що працює не один рік, забравши замовлення особисто або надіславши поштою. Напрацьований досвід дозволяє відсіювати такі, що показали себе нерентабельними, примножуючи в господарстві особливо врожайні та стійкі до хвороб сорти.

Продаж саджанців та живців найбільш вдалих сортів винограду в Україні відбувається з нашого господарства в Харкові, яке давно зарекомендувало себе з позитивного боку. Тут знайдуться найкращі кишмиші, технічні чи ринкові сорти винограду.

За багатьма сортами та гібридними формами знято короткі відео з описом особливостей винограду, які можете переглянути на каналі "Виноградна лоза" за посиланням - https://www.youtube.com/channel/UCzNG2vucqk6HnFxwHUUySuw.

Підвищений інтерес викликає останнім часом виноград японської та американської селекції.

Увібравши все найкраще, як невибагливість і хворобостійкість, ці селекційні розробки мають більш приємний смак і великий розмір ягід.

Щоб купити саджанці винограду японської та американської селекції, загляньте в наш каталог.

У нас в Харкові ви можете також купити вегетуючі саджанці винограду, що дедалі більше набирають популярності. Це пов'язано з найменшими трудовитратами та можливістю висадки лози у найбільш сприятливий час. Висаджений саджанець винограду за літній період набереться сил і зміцніє.

У пошуках магазину, де можна купити саджанці або живці у Харкові, зверніть увагу на наш сайт vinograd-loza.com. Тут можна придбати якісні саджанці винограду за доступними цінами, попередньо вивчивши продукт. Для кожної позиції ми маємо повний перелік інформації, що значно спрощує вибір.

Доставка здійснюється поштою в будь-який куточок України, а сам продукт ретельно упакований і готовий до посадки.

Головне, визначитися, для яких цілей ви хочете посадити виноград, а де купити саджанці різних сортів та форм, Ви вже знаєте.

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал та розкажіть друзям.

RU

Все про виноград

Виноград ультраранній опис сорту фото

Дуже ранній

Кращі ранні сорти винограду

Ранній

Кращі ранньо-середні сорти винограду

Ранньо-середній

Найкращі середні та пізні сорти винограду

Середній та пізній

Безкісткові сорти винограду

Кишмиш

Винні сорти винограду в Україні фото

Технічний