RU

Виноград Низина: опис, фото та відгуки

Сорт селекції Крайнова В.М.

Опис сорту

Виноград Низина опис сорту фото відгуки

Для нього характерне ранньо-середнє дозрівання ягід. Зі спостережень, остаточне дозрівання припадає на 123 - 136 день після цвітіння.

Своєчасне та правильне підживлення гарантує отримання великих, солодких ягід (див. Підживлення винограду). Їх розмір дорівнює від 2 см до 5, вагою 12-15 грам, округло-овальної форми, колір - червоно-фіолетовий.

Характерною рисою ягід є рання зміна кольору плодів ще до дозрівання.

Як показує досвід, при дотриманні правил догляду досягають розміру грон від 1-го до 3-х кг.

Виноградарю, який прийняв рішення виростити у себе на ділянці Низину не пошкодує, бо смак у нього просто чудовий. Саджанці легко приживаються, а живці мають хороші показники вкорінення.

Ягоди м'ясисті, соковиті, солодкі (цукор 19%). Цікавою особливістю є те, що в перші роки плодоношення спостерігався гармонійний смак, а на 5-6 рік плодоношення з'явився смак черешні.

Сорт дуже врожайний, тому необхідно вчасно провести нормування врожаю і на лозі залишаємо не більше 1-го, у крайньому випадку 2-х грон.

Кусти середньо-сильної сили зростання.

Як будь-який виноград Низину треба восени підрізати. Як правило, плодові лози підрізаємо на 10-12 бруньок. Якщо є бажання надати кущу красиву форму, зробіть формування веєром, оптимально і точніше за інших підходить цьому сорту, оскільки менше травмує і дає можливість рости природним шляхом (див. Формування та обрізка куща).

Низина – сорт, який один із найстійкіших і невибагливіших щодо грибкових хвороб. Ні мілдью, ні оідіума, ні сіра гниль, ні філоксера не страшна. Але, незважаючи на це проводимо три профілактичні обробки, до і після цвітіння (див. Календар обробок винограду).

Любить полив під час дозрівання, вегетації або сильної посухи, але не варто заливати.

Якщо вам потрібно виїхати, просто накрийте землю навколо куща мульчів (тирсою, соломою), мульча підтримає потрібний баланс вологості та забезпечить виноград до вашого приїзду.

Не страждає від поразки осами, що не може не тішити.

Низина непогано переносить морози (-24°С), але рекомендую на зиму вкривати цей виноградний сорт (див. Укриття винограду на зиму).

Добре для початківців. Популярна на ринку. Високо транспортабельний. Може зберігатись у прохолодному місці до трьох місяців.

Поділіться своїми спостереженнями та залиште відгук, напишіть через коментарі або на пошту - [email protected]

Селекція В.М. Крайнов
Сорт Столовий
Батьківська форма (Талісман x Томайський)
Термін дозрівання 125-130 днів
Тип квітки Двостатева
Сила зростання Середньо-сильна
Вага грона 600-1000 г.
Вага ягоди 10-12г.
Форма ягоди Циліндро-конічна
Смак ягоди Гармонійний
Колір ягоди Червоно-фіолетовий
Стійкість до хвороб 3-3,5 бала
Морозостійкість -24°С
Цукровість до 19%
Кислотність 8-9г/л.
Товарність Висока

Сподобалась стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.