RU

Виноград Ланселот: опис, фото та відгуки

Виноград Ланселот – це столовий гібрид з терміном визрівання 125-130 днів, тому його відносять до ранньо-середніх.

Опис сорту

Виноград Ланселот опис сорту фото відгуки

Кущи відрізняються потужною силою росту, хорошим визріванням пагонів.

Має двостатеву квітку і не потребує додаткового запилювача. Коефіцієнт плодоношення високий: на одній лозі розвивається 1,3-1,5 грон.

Виноград Ланселот стійкий до грибків та комах, відгуки виноградарів підтверджують стійкість до оідіуму, мілдью, а також до листовіртки. Але обробки все ж таки потрібні.

Виноград Ланселот відносно новий сорт, інформація про морозостійкість вивчається. За спостереженнями виноградарів витримує мороз до -24 ° С, але для наших широт (Харків) вимагає укриття (див. Укриття винограду на зиму, відео).

Грони великі і важкі, від 900г до 1200 г, при правильному догляді можуть досягати і навіть перевищувати 3 кг.

Форма грона ширококонічна, щільність висока або середня (див. Виноград Ланселот фото), але ягоди теж щільні і в гроні не мнуться. Ягоди за розміром – великі, вагою 9-14 г.

Білий молочний колір ягід на сонці набуває засмаги, яка погіршує зовнішній вигляд грона. Якщо хочете зберегти товарний вигляд, не прибирайте притінення.

М'якуш щільний, м'ясистий. Гармонійний простий смак формується поєднанням цукристості 17-20 г/100 см3 і кислот 5-7 г/л, є легкий присмак меду.

Селекція ВНІІВіВ ім. Я І. Потапенко
Сорт Столовий
Батьківська форма (Подарунок Запоріжжя x (Екстаз + FV-3-1))
Термін дозрівання 125-130 днів
Тип квітки Двостатева
Сила зростання Сильнорослий
Вага грона 900-1200 г.
Вага ягоди 9-14г.
Форма ягоди Овальна
Смак ягоди Гармонійний
Колір ягоди Молочно-білий
Стійкість до хвороб 3,5-4 бали
Морозостійкість -24°С
Цукровість 17-19%
Кислотність 6-7г/л.
Товарність Висока

Посадка та догляд

Сорт винограду Ланселот опис фото відгуки

Для посадки використовуються живці та саджанці. Ми рекомендуємо придбати саджанці, вони швидше дають приріст і перший урожай.

Посадку добре проводити як навесні, так і восени. Зверніть увагу, сорт не морозостійкий і весняні заморозки можуть бути небезпечними для молодих саджанців. Слідкуйте за погодою після посадки (див. Посадка винограду).

Обрізка винограду Ланселот робиться на 6-8 очок, потрібно враховувати, що порші два вічка не плодові. Сорт високоврожайний, навантаження на кущ слід нормувати та залишати 30-35 очок (див. Формування та обрізка куща).

Любить полив, не менш важливе підживлення, особливо для молодих кущів (див. Підживлення винограду ).

Для профілактики хвороб проводим обприскування. Незважаючи на високу стійкість, профілактичне оброблення проводиться обов'язково. Перш ніж обприскувати, рекомендуємо ознайомитися з календарем обробок (див. Календар обробок винограду) .

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.

Виноград «Ланселот» відгуки

Олена:

Виноград Ланселот здивував, після дощів всі ягідки цілі, рівні, моя думка про нього – відмінний і смачний сорт, тільки позитивні відгуки.

Михайло:

Дає стабільні врожаї. Має чудовий товарний вигляд. Без мускату, але смачний, добре зберігається, не сипеться.

Більше думок та відгуків про виноград «Ланселот» у групі - https://www.facebook.com/groups/840750949432929, тисни на знак фейсбук нижче.