RU

Виноград кишмиш Корінка: опис, фото та відгуки

Безнасінний сорт винограду селекції ФНЦ ім. І.В. Мічуріна.

Опис сорту

Виноград кишмиш Корінка опис сорту фото відгуки

Відмінна риса - дуже ранній термін дозрівання ягід. Врожай починають знімати наприкінці липня чи на початку серпня. Повна зрілість настає через 110-115 днів з періоду вегетації

Кущі відрізняються посиленим зростанням. Гілки широкі та міцні, світло-коричневі. Листя середнього та великого розміру, зелене з жовтими прожилками, п'ятилопатеві, розсічені. Прожилки опушені. Квітка двостатева. Саджанці висаджуємо через 3 м (див. Посадка винограду).

Грона невеликі (180-200 грам), пухкі, конічні, з бічними відгалуженнями. Ягоди округлі, дрібні (0,8-1 см), вагою 1,6-2 грами.

Стиглий виноград відрізняється красивим, золотистим забарвленням з рожевим рум'янцем. М'якуш м'ясистий, соковитий, смачний.

Цей сорт особливо часто подобається дітям. Ягоди солодкі, ароматні, шкірка тонка, всередині немає кісточок. Виноград добре накопичує цукор - до 22-23 % при кислотності 5-6 г/л (див. Чим корисний виноград).

Сорт зимостійкий. Кущі можуть витримати температуру до -25-26 градусів. У південних районах виноград на зиму не накривають. В нашій смузі рослину рекомендується вирощувати як укривну культуру. Підготувати виноград на зиму потрібно до початку перших холодів (до кінця жовтня) (див. Укриття винограду на зиму + відео).

Сорт характеризується середнім (або вищим за середній) показником урожайності (80-85 ц/га.). Лоза визріває добре (2/3-6/7 загальної довжини) (див. Заготівля живців винограду). Живці швидко вкорінюються і починають активно зростати (див. Укорінення живців винограду). Вже в перші роки з куща можна отримати рясний урожай. Коефіцієнт плодоношення 0,8.

Коринку рекомендується вирощувати на двох площинних шпалерах в чотирирукавній культурі. Такий спосіб є оптимальним для отримання хорошого врожаю.

Сорт найчастіше вирощують для вживання у свіжому вигляді та приготування родзинок.

Достатньо стійкий до мілдью та сірої гнилі (3 бали), але слабо захищений від оідіуму, часто піддається нападу шершнів та ос (див. Захист винограду від ос та птахів).

Профілактична обробка допоможе захистити від захворювань.

Восени після обрізки лози здійснюють обробку розчином залізного купоросу (3%). Навесні кущі обробляють до розпускання бруньок розчином мідного купоросу (3%).

Корінка погано захищена від оїдіуму, тому обов'язково потрібно зробити обробку від цього захворювання. Профілактика включає 2 етапи: до цвітіння та після нього (див. Календар обробок винограду).

Важливо вчасно прибирати сухе листя та опалі ягоди. Часто вони стають джерелом поширення грибкових спор і комах (див. Календар догляду за виноградом).

Селекція ФНЦ ім. І.В. Мічуріна
Сорт Безнасінний
Клас безнасінності I-II клас
Батьківська форма (Зоря Півночі x Кишмиш чорний)
Термін дозрівання 110-115 днів
Тип квітки Двостатева
Сила зростання Сильнорослий
Вага грона 200-300 г.
Вага ягоди 1,5-2 г.
Форма ягоди Округла
Смак ягоди Гармонійний
Колір ягоди Білий
Стійкість до хвороб Мілдью та сіра гниль - 3 бали
Оідіум - нестійкий
Морозостійкість -26°С
Цукровість 20-22 %
Кислотність 4-5 г/л.
Транспортабельність Висока

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.