RU

Виноград кишмиш Чорний смарагд: опис, фото та відгуки

Це - один із ранніх кишмишів.

Опис сорту

Виноград Чорний смарагд опис сорту фото відгуки

Ягоди округлі або злегка овальні, вагою 3-5 гр. М'якуш щільний, хрумкий, гармонійного смаку, шкірка не терпка, вугільно-чорна. Грона конічні, довжиною до 20 см і вагою до 800 гр.

Основна проблема сорту Чорний смарагд — щільне гроно з великою кількістю ягід, але грона невеликі, тому допускається навантаження 2 грона на плодовий пагін.

Клас безнасінності 1 - 2, на застосування гібереліліну реагує збільшенням розміру ягід.

Попередні рекомендації – 2 до 3 мг/л. у фазі висування суцвіть, що вирішує проблему щільності грона за рахунок витягування гребеня та 20 мг/л. у фазі масового цвітіння, що збільшує вагу ягід на 10-20 %.

Важливе дотримання термінів обробки - у період, коли цвіте не менше 50 % квіток, рання обробка веде до осипання зав'язі. Кільцювання збільшує вагу ягід на 15 %, спільне застосування ГК та кільцювання — до 40 %.

Корневласні кущі сильнорослі. Рекомендована агротехніка із середнім обрізанням на 6-8 бруньок (див. Формування та обрізка куща).

Врожайність висока, кущ на двосторонньому кордоні несе 50 грон і більше. Однак, при перевантаженні кущів урожаєм втрачає цукор і затягує дозрівання грон, і крім того, знижується врожайність наступного сезону.

Востигання лози добре. Виростити саджанець винограду Чорний смарагд дуже просто. Живці мають хороші показники з укорінення (див. Вкорінення живців винограду).

Сорт винограду Чорний смарагд слабо стійкий до грибкових хвороб (див. Календар обробок винограду). Іноді відбувається розтріскування ягід при сильному зволоженні виноградника.

Морозостійкість до -23°С (див. Укриття винограду на зиму).

Селекція США
Сорт Безнасінний
Класс безнасінності I-II класс
Батьківська форма (Інформації немає)
Термін дозрівання 110-115 днів
Тип квітки Двостатева
Сила зростання Сильнорослий
Вага грона 500-800 г.
Вага ягоди 3-5 г.
Форма ягоди Подовжено-овальна
Смак ягоди Гармонійно-фруктовий
Колір ягоди Чорний
Стійкість до хвороб Слабка
Морозостійкість -23°С
Цукровість 14-16 %
Кислотність 5-6 г/л.
Транспортабельність Висока

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.