Виноград та гортензія в саду і на дачі

RU

Купити виноград – аргументи за!

Плоди винограду були присутні на столах людей з давніх часів. Свідчення культивування лози виявлені вченими в Єгипті та Греції, виноградом любило поласувати багате суспільство стародавнього Риму, особливі столові сорти подавали на банкетах Людовіка XIV у Франції 17 століття. Виноград і вино були очевидним символом благородства і багатства.

Виноградарство у різних країнах розвивалося як самостійна культура, або потрапило як трофеї або в результаті продажу живців нових сортів винограду.

Лозу, що народилася в дикій природі люди почали одомашнювати понад 6000 років тому. Зараз уже не так важливо, чи сталося це на території держав Ірану, Грузії, Туреччини чи Вірменії. Важливо, що сьогодні ми можемо вирощувати виноград та насолоджуватися цим чудовим даром природи на своїх ділянках. Правильно обране місце посадки, турбота, сучасні технології захисту від шкідників та морозів дають можливість отримувати стабільні врожаї найсмачніших та найкорисніших ягід.

Для того, щоб закласти власний виноградник або поповнити його новими сортами, потрібен якісний посадковий матеріал. Рекомендуємо звертатися до перевіреного розплідника vinograd-loza.com, в якому представлені різноманітні сорти винограду, та де можна купити саджанці або живці винограду, вирощеного в Україні, в Харкові.

Виноград не займає багато місця на ділянці, лоза тягнеться нагору. Отже, можливе вирощування одразу кілька сортів навіть на невеликій площі.

Для того, щоб купити відповідні сорти винограду, вибрати потрібні з усього різноманіття доступних в Україні, дайте відповідь на себе: чого Ви хочете? Прикрасити сад, нагодувати рідних смачним виноградом, частувати друзів домашнім вином? А може, ще й заробити?

Сорти винограду прийнято поділяти на дві великі групи, які визначають сферу їх використання та вимоги до характеристик ягід:

  • столові сорти. Наповнені солодким соком, теплом та світлом сонця великі ягоди самі по собі є чудовим десертом та прикрасою столу. З них готують оригінальні соуси та джеми. Безкісткові сорти приємно їсти свіжими, також з них виходить чудова родзинка. Саджанці або живці такого винограду можна купити в нашому розпліднику, і вже через 2-4 роки (залежно від посадкового матеріалу) Вас порадує повноцінний врожай;
  • технічні сорти. Насичений смак і аромат невеликих ягід дозволяють отримувати в домашніх умовах авторські вина, що не поступаються за марочними характеристиками. Так Так! Можна купити чубуки, що одеревіли або вегетуючі саджанці винограду, вирощеного в Україні, і виростити з них регулярне джерело сировини для пошуку свого неповторного смаку вина. Для любителів виноробства у нас знайдеться чудовий посадковий матеріал винних ягід технічних сортів.

Для тих, хто вирішив зайнятися виноградарством не тільки для власного задоволення, але й для продажу, пропонуємо найкращі ринкові сорти винограду: для ринку більше підходять акуратні великі кисті з крупними ягодами, такі як Дубовський рожевий, Сенсація, Граф Монте Крісто, кишмиш Джой, Венера або Юпітер.

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на канал і розкажіть друзям.

Купити живці або саджанці винограду в розпліднику можна не виходячи з дому: зверніться до нас та оформіть доставку поштою. Ми акуратно упаковуємо замовлення, що гарантує безпечне транспортування та зберігає якість продукту, а уточнити наявність можна в каталозі сайту vinograd-loza.com/katalog-sortov-vinograda.

Продаж живців та саджанців орієнтований на осінь та весну – час посадки винограду в Україні. Замовлення приймаються цілий рік. Є невелика кількість контейнерних саджанців, що дозволяє їх висаджувати з весни до осені, або доглядати в контейнері.

Знайомство з гортензією, види, догляд...

Якщо ви садівник-початківець, часто виникає питання, яку гортензію вибрати для саду.

На сьогоднішній день їх безліч. Це волотисті та великолисті, деревоподібні, дуболисті та маса інших.

Тож яку гортензію вибрати, щоб вона радувала весь сезон красивими квітами, добре зимувала і не вимагала до себе підвищеної уваги.

Зупинимося на найпопулярніших. Це волотисті, деревоподібні та широколисті гортензії.

У чому їхня відмінність, чи варто взагалі їх вирощувати в саду.

Почнемо наше знайомство.